Biz Kimiz?

Ofsetbox'a Hoşgeldiniz

2004 yılında 85 metrekarelik küçük bir matbaa olarak faaliyetine başlayan şirketimiz, bu zaman zarfında şirket ismini de güncelleyerek ‘OFSETBOX KUTU VE AMBALAJ SANAYİ İTHALAT-İHRACAT’ olarak yoluna devam etmektedir.

2020 yılına 1100 metrekare merkez üretim ve 30 metrekare pazarlama şubesiyle İstanbul-Topkapı’da faaliyetlerini yürütmektedir. Ofset baskı işlerimizi fason tedarikçilerimiz vasıtası ile çözüm ortağı olarak hizmet almaktayız. Baskı sonrası Selefon; Sıvama, Kesim; Yapıştırma, Dikiş, Varak Yaldız ve Gofre ile kendi bünyemizde siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 2015 yılının son çeyreğinde ihracata başladık ve 2018-2019 yıllarında ise ihracat hedeflerini büyüterek beş ülkeye ihracatını geliştirmiştir. Siz değerli müşterilerimizden aldığımız güçle kaliteyi hesaplı mal edip hesaplı satarak karlılığımızı arttırmayı hedefliyoruz.


Ofsetbox olarak

Nasıl Çalışıyoruz?

Kutu ve ambalaj çalışmalarınızda en iyi sonucu almak için baştan sona tüm süreci planlı ve disiplinli bir şekilde yönetiyoruz.

- Marka ve ürünlerle ilgili bilgileriniz,sizlerden doğru bir şekilde alınır.

- Kutu ölçülerinizi ve malzemelerini belirleriz

- Ürününüz yansıtacak farklı ve dikkat çekici bir kutu tasarımı oluştururuz; maket hazırlarız.

- Tasarım yapar ve maliyet hesabı yaparak ürünün birim fiyatını adetine göre belirleriz.Fiyat teklifimizi hazırlayarak sizlere sunarız. Onay aşaması ile programa alırız.

- Onay aşaması ile Grafik çalışması ile kutu numunesi ve maketi oluşturularak tarafınıza sunulur.

- Grafik çalışması ve ürün maketi hakkında görselde ve ölçülerde düzeltme isteniyorsa gerçekleştirilir ve onayınızdan sonra seri üretime geçilir.

<